Cześć wszystkim!

Dzisiaj poniedziałek, zatem przychodzę do Was ze świeżą dawką promocji w drogeriach. Znacie już wyniki głosowania na moim Snapchacie @klatex ? Jeśli nie to zapraszam niżej!

W głosowaniu, które zrobiłam na Snapie jednogłośnie zwyciężyła drogeria Rossmann, zdobyła ponad 100 screenów. Tuż za nim, na podium znalazła się także drogeria Hebe oraz Natura! To właśnie te trzy drogerie będę w przyszłości uwzględniała pisząc posty z promocjami 😉

Oferta promocyjna ważna od 10.02.2017 :


Jeśli nie macie jeszcze pomysłu co kupić swojej drugiej połówce z okazji Walentynek koniecznie odwiedź Rossmann, tam mnóstwo perfum (damskich i męskich) w niższych cenach!

Promocja walentynkowa trwa 02-15.02.2017 :

Poza tym promocje zawarte przeze mnie w poprzednim wpisie z promocjami są nadal aktualne, więc zainteresowanych odsyłam [tutaj].

W drogerii Natura także nie ma nowych promocji, ostatnia gazetka opisana we wcześniejszym wpisie jest dalej aktualna. Jeśli chcecie przypomnieć sobie co jest przecenione zapraszam [tutaj].

Udanych zakupów!

PS. Stworzyłam na Facebook’u grupę, w której wszystkie będziemy mogły dzielić się doznaniami kosmetycznymi i nie tylko… sprawdźcie same: makijaż | uroda | moda – klik! Śmiało dołączajcie się do niej ?

ZOBACZ TEŻ:

Charakterystyka i pielęgnacja skóry suchej
Stylizacja brwi metodą piórkową
klatex, promocje, drogeria Natura, Rossmann, Hebe, tańsze kosmetyki, klatex.pl

Klaudia Tarka @klatex 🙂