Witam wszystkich gorąco!

Dzisiaj byłam na targach kosmetycznych w Katowicach i chciałam Wam troszkę o nich opowiedzieć. Wszyscy, którzy śledzą mnie na Snapchacie (@klatex) wiedzą o imprezie bardzo dużo, ale tutaj opisałam Wam jeszcze więcej!

7

Targi odbyły się na Hali MCK w Katowicach:

8

Na targach wystawiało się wiele znanych marek kosmetycznych. Wraz z markami w imprezie brali udział także ich ambasadorzy m.in. Natalia Siwiec, Michał Szpak czy Rafał Maślak. Mi udało się zrobić zdjęcie, poprosić o autograf oraz zamienić kilka słów z Natalią, która w Katowicach była wraz z marką Indigo: 4

2

Odwiedziłam również stoisko Make-up Trendy. Bardzo lubię czytać te gazety, zawarte są w nich liczne wskazówki dotyczące makijażu. Artykuły pozwalają poszerzać wiedzę w dziedzinie wizażu. Dzisiaj kupiłam dwa najnowsze egzemplarze i mam już chyba w posiadaniu wszystkie numery Make-up Trendy!:

12-horz

Na targach miałam także okazję spotkać Olafa Tabaczyńskiego– Międzynarodowego Mistrza Makijażu. Na jego stoisku była możliwość zrobienia sobie brokatowych ust, jak widzicie skusiłam się na taki makijaż 🙂
65

Mistrz zachęcił mnie także do kupna kosmetyków, które promował na swoim stanowisku na targach. Kupiłam paletę cieni oraz klej pozwalający wykonać brokatowe usta. Oto moje zakupy:

13-horz

Po pierwszym kontakcie z kosmetykami jestem zadowolona. Tak jak widzicie na dłoni, cienie są intensywnie napigmentowane. Myślę, że będę z nich zadowolona.

Dzisiejsze targi zaliczam do udanych. Pożytecznie spędziłam czas, poznałam wiele „nowinek makijażowych”, a także miałam okazję spotkać się ze znanymi w branży kosmetycznej postaciami! Jeśli nie znacie jeszcze trendów na jesień i zimę 2016/17 to zapraszam [tutaj].

Już jutro o 19:00 kolejny wpis. Standardowo pokażę Wam co moim zdaniem warto kupić na promocjach w drogeriach, wszystkich gorąco zapraszam!

Klaudia Tarka @klatex 🙂