Luźny look

Cześć!

   Sobotni poranek miałam dosyć pracowity, miałam kilka klientek na makijaże, oczywiście nie narzekam. Bardzo się z tego powodu cieszę, bo malowanie sprawia mi dużą przyjemność, a jeszcze większą reakcja klientek gdy zobaczą efekt końcowy.

    Od razu po pracy razem z Kacprem wybraliśmy się do jego dziadków na wieś. Byłam tam już kilka razy, o czym zapewne wiecie z poprzednich postów i snapa @klatex. Bardzo lubię to miejsce, wyjazd tam to super ucieczka od rzeczywistości i życia w mieście. Drogi w okolicznych wsiach są praktycznie puste, rzadko kiedy mijamy tam jakieś inne auto. Możecie się o tym przekonać oglądając sesję, którą dla Was zamieściłam:

 

 

 

 

 

   Jesień już nie tylko w kalendarzu, na dworze robi się coraz chłodniej. Ja ostatnio na co dzień najchętniej ubieram basic’owy 
t-shirt, bluzę do tego dżinsy i jakieś sportowe buty. W szkole czuję się w takim stroju najbardziej komfortowo i wygodnie. Uważam, że czasami można wrzucić na luz i „odpocząć” od elegancji. 
 
OUTFIT:
Bluza: House
Dżinsy: Pull&Bear
Buty: Nike
 
 

    Klaudia Tarka @klatex 🙂

Previous

Przepis na pyszny makaron penne

Next

Jak prawidłowo dobrać podkład?

4 Comments

  1. Według mnie są to buty ponadczasowe. Moim zdaniem nigdy nie wyjdą z mody… Poza tym mam swój własny styl, ubieram się według własnego gustu. Nie muszę mieć na sobie ubrań, które są aktualnie na topie w modzie 🙂

  2. Anonimowy

    airmaxy to byly modne 3 lata temu 🙂

  3. Bourjois Rouge Edition, kolor to 17-cool brown 🙂

  4. Anonimowy

    Co to za kolor szminki?

Dodaj komentarz

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén