Nazywam się Klaudia Tarka i mam 20 lat, urodziny obchodzę 5 czerwca. Interesuję się wizażem w pełnym tego słowa znaczeniu.Kocham modę i wszystko co wchodzi w jej skład. W wolnych chwilach chętnie słucham muzyki oraz fotografuję naturę i nie tylko!
Co tu więcej o mnie mówić…  mam genialną rodzinę, która składa się ze wspaniałych rodziców, świetnej siostry oraz niesamowitego psa! Ponad trzy lata temu stałym gościem w  naszym domu stał się Kacper- mój niezastąpiony i ukochany chłopak.
Każdy mój dzień wygląda raczej całkiem pospolicie, chodzę do szkoły, mam swoje obowiązki domowe, ale oczywiście mam też czas na leniuchowanie i spędzanie czasu z najbliższymi!
Uczęszczam do 3 klasy II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej. Ogólnie… szkoła jak szkoła, nic czym można się Bóg wie jak zachwycać… Poziom w moim liceum jest dosyć wysoki i nie jest lekko, ale daje radę. Klasa jest całkiem okej, wiadomo, że jak wszędzie są osoby, które lubię, są też i takie, które lubię troszkę mniej.
 Należę do osób, które można określić w wielu sytuacjach jako„szczerze aż do bólu”. Nie umiem zakwalifikować tej cechy do zalet ani do wad, ponieważ wszytko zależy od sytuacji. Jestem także osobą, która musi przemyśleć nawet najdrobniejszy ruch, co za tym idzie- należę raczej do rozważnych. Oprócz tego wszystkiego co o osobie napisałam jestem także osobą otwartą, szaloną, odważną, towarzyską i nie bojącą się publiki. Raczej nie przejmuję się tym co myślą o mnie inni, staram się być zawsze sobą!  Nie można pominąć też faktu ze jestem gadułą! Nauczyciele z podstawówki czy gimnazjum powtarzali mi to odkąd pamiętam. Na dodatek mówię dosyć szybko, wiec kiedy się rozkręcę niektórym ciężko jest mnie zrozumieć.