Hej kochane!

Odcień szminki potrafi całkowicie zmienić wygląd makijażu. Tak jak zapewne część z Was już wie, wygrałam w konkursie Rimmela sześć matowych pomadek z kolekcji The Only  Matte, które już są dodane do mojej wirtualnej kosmetyczki na blogu: klik. Właśnie przy ich pomocy przygotowałam dzisiejsze zestawienie. Po odebraniu przesyłki z kosmetykami, pokazałam na swoim Snapchacie ich swatche na ręce, a w tym wpisie zaprezentuję Wam jak wyglądają na ustach. 

Przygotowując zestawienie zrobiłam sobie klasyczny makijaż, do podkreślenia oka użyłam dosyć stonowanej kolorystyki, by pasowała do wszystkich kolorów pomadek. Jeżeli chcecie obejrzeć moje propozycje na makijaże dzienne, wieczorowe oraz wiele innych, zapraszam do zakładki Propozycje makijaży. Makijaż, który widzicie na każdym z poniższych zdjęć jest identyczny, jedyne co się zmienia, to odcień pomadki matowej:

Szminka Rimmel The Only 1 Matte
(po kliknięciu, na nazwę szminki, zostaniesz przeniesiona do mojej wirtualnej kosmetyczki, gdzie znajdziesz moją ocenę na temat kosmetyku).

Odcień 700 TRENDSETTER:

Odcień 200 SALUTE:

Odcień 600 KEEP IT CORAL:

Odcień 120 CALL THE SHOTS:

Odcień 500 TAKE THE STAGE:

Odcień 810 THE MATTE FACTOR:

Koniecznie dajcie mi znać, który kolor podoba Wam się najbardziej!
Tak jak już wspominałam, moją opinię na temat szminek znajdziecie w zakładce Kosmetyczka!

PS. Stworzyłam na Facebook’u grupę, w której wszystkie będziemy mogły dzielić się doznaniami kosmetycznymi i nie tylko… sprawdźcie same: makijaż | uroda | moda – klik! Śmiało dołączajcie się do niej ?

ZOBACZ TEŻ:

Stylizacja brwi cieniami
Wszystko o KOREKTORACH

Klaudia Tarka @klatex 🙂
szminka matowa Rimmel, The Only 1 Matte Rimmel, klatex, klatex.pl