W niedzielę (02.04) o godzinie 20:00 pojawi się mój pierwszy film na YouTube! Jeśli jesteś moją wierną obserwatorką i już nie możesz się doczekać, to zasubskrybuj mój kanał @klatex teraz! Pamiętaj, by kliknąć w dzwoneczek i zaznaczyć, że chcesz otrzymywać powiadomienia o moich nowych filmach.
Nie, nie jest to żart na Prima Aprilis 🙂

Może wydawać się to dziwne, że prowadząc bloga założyłam kanał na YouTube i będę publikowała wpisy tutaj, a tam filmy. Tak oczywiście nie będzie!

Więc co będzie na YouTube?
Znajdziecie tam wszystko to co byłoby tutaj, czyli wszystkie nowe wpisy, lecz w formie filmów. Planuję również nagrać filmy na podstawie starszych postów, aby móc pokazać Wam więcej. Nie odtworzę każdego wpisu, ponieważ wiem już co lubicie, a czego nie. Mimo wszystko myślę, że znajdzie się tam większość postów. Sądzę, że po maturach ruszę z tym tematem, ale spokojnie… będzie to dodatek do cotygodniowego filmu. Nowe wideo na kanale będą pojawiały się co niedzielę o 20:00.

Co z kosmetyczką?
Kosmetyczka zostaje na stronie! Jedyne co zmieniam to fakt, że będę też wrzucała filmy z recenzjami. Najczęściej będzie to zlepek recenzji kilku nowych produktów. Dla Waszej wygody nowy kosmetyk zawsze będzie lądował w kosmetyczce na stronie ze standardową opinią, linkiem do filmu z recenzją oraz linkami do filmów, w których wykorzystałam dany produkt.

Gdzie będę zamieszczać poniedziałkowy zbiór promocji w drogeriach?
I tu chyba największe zaskoczenie, przenoszę go na Snapa: @klatex i zmieniam termin. Od tej pory promocje będę dodawała w każdą środę wieczorem na Snapchata. Możecie prześledzić je i w czwartek rano czy też po południu ruszyć do drogerii 🙂

Co z propozycjami makijażowymi?
Będą one tutaj oraz na YouTube! Po kliknięciu w „Propozycje makijaży” na blogu, i wybraniu makijażu pojawi się Wam okno z YouTube. Sądzę, że pokazanie jak wykonuję dany makijaż, w postaci filmu, będzie dla Was wygodniejsze!

Do zobaczenia jutro o 20:00 na yt!

LINK DO KANAŁU

Buziaki,
Klaudia Tarka @klatex :*